تولید نایلون
خانه / سفره یکبار مصرف / مرکز پخش سفره یکبار مصرف مجلسی

مرکز پخش سفره یکبار مصرف مجلسی

خرید سفره یکبار مصرف امروزه در بین مردم بیشتر رواج دارد و در بسیاری از مراسمات و جشن‌ها و حتی برای پیک‌نیک و مسافرت و دورهمی‌ها و مهمانی‌ها از سفره یکبار مصرف استفاده می‌شود. تولیدکنندگان سفره‌های یکبار مصرف به غیر از تولید سفره‌های ساده و رنگی به تولید سفره یکبار مصرف مجلسی با طرح‌های متنوع و شیک و لوکس پرداخته‌اند.مراکز پخش انواع سفره‌هایسفره‌های یکبار مصرف، این محصولات را به صورت عمده و جزیی در بازار توزیع و در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

مرکز پخش سفره یکبار مصرف مجلسی

مشخصات کامل سفره یکبار مصرف

مشخصات کامل سفره یکبار مصرف

سفره‌های یکبار مصرف بخاطر راحتی در جمع کردن و سبک بودن و ارزان بودن طرفداران زیادی دارد.این سفره‌ها از نظر جنس، پلاستیکی و کاغذی هستند که در نوع پلاستیکی از یک لایه پلی اتیلن و در نوع سفره یکبار مصرف کاغذی از یک لایه پلی اتیلن و کاغذ استفاده شده است.

سفره‌های یکبار مصرف به صورت ساده و سفره یکبار مصرف رنگی و طرح‌دار در بازار موجود میباشد.سفره‌های طرح‌دار اصولا به خاطر طرح های زیبا و شیک از فروش بالاتری نسبت به سفره‌های یکبار مصرف ساده برخوردار هستند.از انواع سفره‌های یکبار مصرف طرح‌دار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • سفره‌های یکبار مصرف مجلسی
  • سفره‌های یکبار مصرف تشریفاتی و تجللی
  • سفره‌های یکبار مصرف کودک
  • سفره‌های ارزان قیمت و مخصوص پیک‌نیک

سفره‌های یکبار مصرف به صورت طاقه و رولی تولید و در سراسر کشور توزیع می‌شود.انواع سفره‌های یکبار مصرف به صورت ۵۰ متری، ۴۰ متری، ۳۰ متری، ۲۵ متری ….. و ۴۵۰ گرمی، ۴۰۰ گرمی، ۳۵۰ گرمی، ۳۰۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی در بازار موجود می‌باشد.

سفره‌های یکبار مصرف مجلسی و تشریفاتی ضخامت بالایی دارند و بیشتر در مراسمات ختم و جشن ها و مهمانی‌ها و دورهمی‌ها و مراسمات خاص و رسمی استفاده می‌شوند و طرح‌هایی بسیار زیبا و خاص مانند گلدار، طلاکوب و…دارند.در سفره‌های یکبار مصرف مجلسی و تشریفاتی برای زیبایی ظاهر از پرفراژ استفاده نمی‌شود.

سفره‌های یکبار مصرف کودک هم با طرح‌های کارتونی و طرح‌های ورزشی برای کودکان تولید شده و برای جشن تولد‌ها بسیار مناسب است.

سفره‌های طرح‌دار ارزان که اصولادر مسافرت‌ها استفاده می‌شود از یک لایه پلی اتیلن تولید میشودو نازک بوده و طرح‌های گلدار دارند و پرفراژ دارند و بیشتر برای پیک‌ نیک مناسب هستند.

در سال‌های اخیر سفره‌های یکبار مصرف ساده و رنگی و طرحدار نانو‌ روانه‌ی بازارها شدند که از علم بیولوژیک و نانو ساخته میشوند و در ساخت سفره‌های یکبار مصرف از هیچگونه مواد شیمیایی و سمی استفاده نشده و کاملا مواد اولیه و حتی رنگ‌های که برای طراحی و چاپ استفاده می‌شود طبیعی بوده و هیچ آسیبی به محیط زیست و انسان‌ها نمی‌رساند.

فروش انواع سفره یکبار مصرف مجلسی

فروش انواع سفره یکبار مصرف مجلسی

شرکت‌های زیادی در ایران در امر تولید و فروش انواع سفره‌های یکبار مصرف در حال فعالیت هستند و سفره‌هایی باکیفیت و استانداردهای جهانی را با رعایت کامل بهداشت، تولید و روانه‌ی بازارهای داخلی می‌کنند. فروشنده سفره یکبار مصرف انواع سفره‌های یکبار مصرف را به صورت جزیی و عمده در اختیار متقاضیان این سفره‌ها قرار‌ می‌دهند.بسیاری از فروشنده‌های این محصول در سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی هم در حال فروش سفره های یکبار مصرف هستند که اگر قصد خرید دارید می‌توانید از طریق فروشگاه‌های اینترنتی هم این محصول را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده سفره یکبار مصرف جدید

سفره یکبار مصرف جدید یکی از پرکاربرد ترین منسوجات مورد استفاده در منازل و مشاغل بشمار می آید.سفره یکبار مصرف انواع مختلفی دارد که در برخی مواقع استفاده از آن ضر

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام