Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/sgeenukm/domains/nylonha.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 963 سفارش ساخت نایلون تجزیه پذیر دسته دار به صورت ساده و چاپی - آراد نایلکس

سفارش ساخت نایلون تجزیه پذیر دسته دار به صورت ساده و چاپی

سفارش ساخت نایلون تجزیه پذیر دسته دار به صورت ساده و چاپی در این کارخانه تولیدی بسیار به صرفه و آسان است. این کارخانه یکی از اولین تولید کنندگان کیسه های دوست دار محیط زیست بوده و مدت زمان تجزیه پذیری کیسه های پلاستیکی را به حداقل رسانده است.

تولید نایلکس تجزیه پذیر

پولیمر های زیست تخریب پذیر چیست؟

پولیمر های زیست تخریب پذیر گیاهی به تجزیه و انحلال یک ماده توسط میکرو ارگانیسم ها به ویژه باکتری ها گفته می شود . این مواد توسط میکروارگانیسم ها به صورت هوازی با اکسیژن و بی هوازی بدون اکسیژن تجزیه می شوند. مواد زیست تخریب پذیر عموما” یک مواد آلی هستند که در واقع یک غذا برای میکرو ارگانیسم ها به کار میروند و همین امر باعث تجزیه شدن سریع این مواد در محیط زیست می باشد.

پولیمر های زیست تخریب پذیر

مزایا و معایب تولید پلاستیک های سبز

فهرستی از مزایای تولید کیسه های تجزیه پذیر یا زیست تخریب پذیر:

  • کیسه های تجزیه پذیر توسط باکتری های طبیعی شکسته شده و تجزیه می شود.
  • کیسه های تجزیه پذیر ، دیگر مواد خطرناک را پس از تجزیه آزاد نمی کند.
  • مواد تجزیه پذیر به مصرف انرژی کمتری در چرخه تولید خود نیاز دارد.
  • پلاستیک های قابل تجزیه می تواند مصرف نفت را به نیازهای دیگر تبدیل کند.
  • پلاستیک های تجزیه پذیر میتوانند با پلاستیک های سنتی ترکیب شوند که این بعد از بدست آوردن پولیمر گیاهی که می تواند با مواد نفتی دیگر ترکیب شده و دوام بیشتری بدست آورد.

و اما از معایب پلاستیک های تجزیه پذیر میتوان اشاره کرد به:

  • نیاز به زمین های کشاورزی برای تهیه اقلام مورد نیاز خود
  • از نظر دوام میتوانند از کیسه های پلاستیکی سنتی ضعیف تر باشند که برای حل این مشکل باید گاها” با مواد نفتی دیگر ترکیب شوند.

مزایا و معایب تولید پلاستیک های سبز

سفارش ساخت نایلون تجزیه پذیر دسته دار به صورت ساده و چاپی

شرکت تولیدی آراد نایلکس با بهره گیری از کادری مجرب انواع سفارشات ساخت انواع نایلون و نایلکس تجزیه پذیر دسته دار ، اعم از ساده و چاپی را می پذیرد .برای ساخت و سفارش محصول با ما مشاوره کنید تا در خرید به شما کمک کنیم. همچنین این کارخانه همین خدمات را برای کیسه های زباله زیست تخریب پذیر نیز با کیفیت بسیار خوبی انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما